«Бесплатные объявления +»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Цифровий алкотестер з високою точністю вимірювань
Цифровий алкотестер з високою точністю вимірювань
Представляємо Вашій увазі новинку - цифровий алкотестер з високою точністю вимірювань «AlcoHunter Professional+», який можна придбати у нас в магазині «I-Protect» за мінімальною ціною за 3290 гривень.
В даному приладі застосовуються сучасні мікросхеми, програмне забезпечення і технології. Алкотестер оснащений функцією "антиобмана" і в своїй основі має японський сенсор Figaro (аналогічний тип сенсора використовується в Алкотест 203, Алконт 01 СУ, Алконт 01 СМ). Роздільна здатність кольорового OLED-дисплея - 132 х 64 пікс. разом з російськомовним інтерфейсом, являє собою зручну візуальну систему. «AlcoHunter Professional+» визначає навіть прийняті мінімальні дози алкоголю (до 0,01 проміле). Прилад володіє широким діапазоном вимірювань 0,00 - 5,00 проміле (відповідає 0,000 - 0,500 % ВАС або 0 - 2,5 мг/л). Завдяки своїй будові, контролює видих перевіряється, що захищає процес від маніпуляцій зацікавлених осіб (функція антиобмана). Прилад працездатний навіть у повній темряві, так як має чотириколірний графічний дисплей з підсвічуванням. Працює алкотестер від 2-х звичайних або акумуляторних батарейок типу АА. Одного комплекту батарей вистачає до 200 тестів. Корпус виготовлений з високоміцного ABS-пластика, що робить прилад менш вразливим до падінь. У комплект до алкометра надається 5 шт. змінних мундштуків.
Безкоштовна доставка по всій території України. Гарантія від виробника. Товар сертифікований. Ми є офіційним представником компанії-виробника на Україні. За більш детальною інформацією звертайтесь


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также: