«Бесплатные объявления +»

Памятники з граніту в Прилуках

Памятники з граніту в Прилуках

Наша майстерня напряму працює з найрозвиненішими на сьогодні гранітними кар Пам" ви маєте ознайомитися з нашими каталогами памятників та інших кам "Kameneobrobka".
де ми відбираємо найкращі блоки природного каменю. " це дозволяє пропонувати замовнику безліч варіантів художнього різання і оформлення гранітних виробів - від простих форм до барел в нас працюють дуже кваліфіковані майстри по ручному різьбленню фігурних елементів на памятниках. Тому, телефонуйте за вказаним в контактах сайту номером і ми проконсультуємо Вас на рахунок розмірів та вартості того чи іншого памятника чи комплексу. Майстерня по обробці каменю в місті Прилуки займається виготовленням гранітних памятників та надгробків різної складності. (і Чернігівській обл), та виписати номери тих фото, Окрім того, яних виробів на нашому сайті - kameneobrobka, які Вам найбільше сподобалися. "єфів та скульптур.
чекаємо на Вас за адресою: єрами по всій Україні, " замовляючи памятник у нас, щоб замовити памятник з граніту, ятники з граніту від виробника - фірми ви отримуєте не тільки найнижчу ціну виробника в Прилуках Також, а й якість граніту вищої категорії. М. Прилуки, вул. Коптєва, 72.
Объявление актуально: в Прилуках
Адрес: Украина, Черниговская обл, г. Прилуки, ул. Коптева, 72
Майстерня Kameneobrobka
Телефон: (050) 038-28-83
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление